Goldfish

Goldfish OÜ alustas oma tegevust 2009. aastal Saaremaal Nasva kalurikülas, toonases Nasva suitsutsehhis. Alustasime vaikselt ja väikselt kala kokkuostuga kohalikelt rannakaluritelt, kala suitsutamise ja kuivatamisega ning toodangu müügiga kohalikule turule ja teistele väikeettevõtetele.

Kiirelt sai aga selgeks – selleks, et laieneda, on vaja välja töötada oma kaubamärk ja otseturustamise võimalused. Juba 2010. aastal lõime kaubamärgi “GOLDFISH”. Järgneva aastaga kasvas tootmine sedavõrd hoogsalt, et oli vaja juurde leida võimalusi toodangu turustamiseks ning valisime suunaks Eesti kaubandusketid.

Selleks, et meil oleks võimalik sõlmida kaubanduskettidega lepingud ning kõigile esitatud tingimustele vastata, olime endiselt liiga väikesed ja tuli leida uusi lahendusi. 2011. aastal alustasime oma toodangu müüki koostöös Ösel Fish OÜ ja nende kaubamärkidega “Saare Hõbe” ja “Leedevälja”.

Kuna koostöö laabus, siis juba aasta hiljem jõudsime selleni, et Goldfish OÜ omandas 50% Ösel Fish OÜ-st ning kaks ettevõtet sisuliselt ühinesid. Ühinemise käigus jäi kümneks aastaks seisma “GOLDFISH” kaubamärgi kasutamine ja arendamine. Alles 2020. aastal, kui renoveerisime meile kuuluva Nasva suitsutsehhi, võtsime uuesti kasutusele meie „vana“ hea “GOLDFISH” kaubamärgi ja alustasime uuesti selle alt toodete turustamist.

Praeguseks leiab “GOLDFISH” kaubamärgi alt väga rikkaliku valiku kalatooteid, mille ühtseks jooneks on – käsitsi valmistatud, naturaalne ning toorainelt või oma tootmisviisilt saaremaine.

Turustame oma toodangut e-poe kaudu, muidugi ka meie tehasepoes Nasval ja Auriga keskuse kalapoes. Lisaks saab meie tooteid osta pikaaegse ja hea partneri Saaremaa Tarbijate Ühistu poodide kalalettidest. Goldfishi tooteid ei ole võimalik osta Eesti jaekaubandusvõrgust, kuna oleme keskendunud oma toodangu otseturustamisele.

Meie sortimendist leiab:

 

Kulda väärt maitsed sinu toidulauale!